«Титан»: Кошелев – Момотенко, Шитов, Федорченко, Шинкевич (Столярчук, 46) – Субочев, Мацак (к) (Солнцев,58), Яровенко (Климентовський, 87), Довжик – Кравченко, Івлєв (Маслов, 46).

Асистенти арбітра – В.Луцький (Калуш), Л.Харко (Луцьк)

Попередження: Джакобія 34, Невуче,66 - – Кравченко 44, Федорченко 66, Шитов 73

9 - Удари – 3
5 - В ствір – 2
3 - Кутові – 1
8 - Офсайди – 1

Напередодні звітного матчу у головного наставника «Говерли-Закарпаття» сталася приємна подія у сім’ї. Дружина Ольга подарувала Олександру Володимировичу донечку. Тож гравці намагалися порадувати тренера як якісною грою так і яскравою перемогою над «Титаном». Окрім того, за день до гри 31-й день народження зустрів нападник закарпатської команди Лаша Джакобія, який теж прагнув до вітань від колег додати собі ще й гол у подарунок.

Але всім цим сподіванням ледь не завадили гості. Які, незважаючи на те, що перебувають в кінці турнірної таблиці, прагнули із всіх сил грати на рівних з господарями.

Микола Федоренко, розташував своїх підопічних за схемою 4-4-2. Позаду – Момотенко, Шитов, Федорченко, Шинкевич. У лінії півзахисту – Субочев, Мацак, Яровенко та Довжик. В атаці – Кравченко та Івлєв. У воротах - Кошелев. Севідов вирішив грати вже за перевіреною системою: 4-5-1. У воротах – беззмінний Надь. Лінію захисту склали – Єлісєєв, Щедраков, Гибалюк та Комарницький, у центрі поля діяли аж троє футболістів – Райчевіч, Нудний та Кучеренко, по краях розташувалися Міщенко та Трухін, в атаці – один Джакобія.

Перші хвилини гри команди, наче, оглядали одна одну, помалі перетинаючи центр поля і не поспішали загострювати ситуацію. Але вже на 7-й хвилині, здавалося б звичайний штрафний удар у виконанні «титанівців», раптом переріс у справжній гол. Федорченко подав у напрямку воротарського майданчика, де скупчилася чимала група футболістів. М’яч потрапив у саму купу гравців, а звідти якимось дивом, по-зрадницьки, повз Надя закотився у сітку закарпатських воріт.

Пропущений гол, наче холодний душ привів до тями господарів, які розпочали справжній штурм воріт кримської команди. Атаки йшли одна за одною, і вже на 13-й хвилині господарі відновили статус-кво. З центру поля партнери віддали передачу на правий фланг, де м’яч підхопив Трухін, Дмитро дійшов до лицевої лінії і подав навісну передачу у район воротарського майданчика, де головою сферу у сітку «титанівців» вколотив «маленький» Нудний.

Через 4 хвилин господарі знову змусили підопічних Федоренка розпочинати гру з центру поля. Атака ужгородців через центр завершується ударом, який захисники блокують, але м’яч відскакує прямісінько на набігаючого Кучеренка, який наче в більярді відправив м’яч з 20 метрів під самісіньку штангу – 2:1.

Через 10 хвилин невгамовний Трухін робить швидкий рейд по лівому краю, вирізає передачу в район одинадцятиметрової позначки, Кошелев виходить і кулаками виносить м’яч за межі карного майданчика, але на підборі перший Міщенко. Олег першим дотиком підправляє м’яч, а другим – пробиває, м’яч опустився зверху на зовнішню сторону сітки воріт.

Через хвилину повторюється аналогічний момент – Трухін прорвався лівим краєм навісив у район воротарського, Кошелев знову виносить, на підборі Міщенко, який пробиває зльоту. Цього разу гостей від голу врятувала хрестовина.

Через 10 хвилин вже сам Трухін намагався з гострого кута спробувати щастя, але удар у Дмитра не вийшов, м’яч звалився з ноги і полетів у «молоко». У виконанні штрафних трохи повправлявся Кучеренко, але потрапити в ціль Сергій не зміг. Перший тайм завершувався. Аж раптом господарі організували швидку атаку, Нудний по центру зблизився до штрафної кримчан, м’яко накинув трохи вправо, де Райчевіч на ходу прийняв м’яч на груди опустив на землю і пробив повз кіпера «Титану» у ближній кут. Голом у роздягальню і завершилася перша половина гри.

На другий тайм Федоренко кидає свіжі сили. Але на хід гри така ротація у стані гостей не вплинула. Господарі впевнено контролювали гру, й створили ще кілька хороших нагод для взяття воріт. На 46-й хвилині Кучеренко перевірив на надійність воротаря гостей з штрафного. А через 4 хвилини Кучеренко пасом врозріз виводить на побачення з воротарем «Титана» Трухіна але Кошелев не дав шансу Дмитру себе обіграти. На 59-й хвилині непогано прострілював Райчевіч але партнери не зуміли як слід замкнути перспективний простріл чорногорського хавбека.

Наставник ужгородців кидає в бій свіжі сили в атаці, замість змученого грузина Джакобії на поле вийшов нігерієць Невуче, й досить таки таки освіжив гру попереду. Спочатку на 68 хвилині Чарлес втікає від двох оборонців, але намагаючись обіграти воротаря, далеко відпустив м’яч і випустив його за межі поля. А через хвилину Невуче забиває. Трухін вивіреною передачею знайшов його в центрі штрафного, Чарлес розвернувся і цупко пробив, м’яч затріпотів в сітці воріт, але за мить до цього асистент арбітра зафіксував у нападника «Говерли» офсайд.

На 77-й хвилині знову зліва навішує Трухін, боротьбу на другому поверсі виграє Малін, але удар у Михайла вийшов не сильним і став легкою здобиччю для воротаря.

До активу гостей можна віднести хіба що небезпечний контрвипад Кравченка, коли у двобій був змушений вступити Надь, Олександр самовіддано кинувся під удар відбив м’яч, нападник гостей намагався пробити вдруге, але зробити це йому завадив Щедраков.

У господарів до завершення поєдинку ще один непоганий момент біля володінь Кошелева створив Мелікян, який непогано увійшов у гру і ефективно провів на полі 10 хвилин, які йому виділив тренер. Під завісу матчу Єгіше по лівому краю протягнув м’яча і виконував простріл в бік воріт суперника, а вийшов справжній удар – Кошелев з труднощами переводить м’яч на кутовий. У компенсовані арбітром 5 хвилин господарі просто вирішили потримати м’яч у центрі поля й дочекатися фінального свистка.

Микола Федоренко:

- Причина поразки досить банальна – клас футболістів, особливо лідируючої групи команд значно переважає рівень моїх підопічних.

- Які завдання стоять перед вашою командою?

- У кожній грі боремося лише на перемогу, хочеться щоб футболісти з матчу в матч додавали і підвищували свій рівень.

- Ви натякаєте, що гравці вашої команди не зовсім відповідають рівню першої ліги, а от фінансування клубу відповідає рівню ліги?

- Ну я був не таким категоричним. Хоча гра з таким суперником як «Говерла-Закарпаття» показала, що нам слід ще багато працювати і підвищувати свій рівень гри.

Олександр Севідов:

- Сьогодні вийшов хороший матч. Ми створили масу гольових моментів, щоправда, реалізували лише частину з них. Тим не менш, ми контролювали хід гри за виключенням перших хвилин, коли пропустили безглуздий гол – але це футбол. Привітав хлопців з яскравою перемогою – молодці. Зараз у нас настає важкий графік, в наступних іграх зустрічатимемося з надвмотивованими колективами. Ось, у п’ятницю на нас чекає матч з «Динамо-2».

- У команди практично немає альтернативи у складі, особливо у захисній ланці, на поле виходять одні і ті ж гравці. До завершення трансферного вікна з’являться нові захисники у складі «Говерли»?

- Шукаємо оборонців. Кого-небудь брати не хочемо, тому і шукаємо довго.

- Ви задоволені грою Неуче?

- Сьогодні так. Хоч Чарлес і не зміг забити, проте добряче «пошматував» оборону «Титана».

- Вітаємо Вас з поповненням та прокоментуйте, яка ситуація з Печенкіним та що трапилося з Олегом Міщенком?

- Дякую. У Печенкіна – травма, а Олег попросив заміну, погано себе почував ще напередодні матчу, але все ж вирішив вийти. Самі бачите, яка погода – страви швидко псуються, цілком можливо, що в нього харчове отруєння.