НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Говерла-Закарпаття - Львів 4:0. Приборкати лева ###

«Говерла-Закарпаття» - «Львів» - 4:0 (3:0)

Голи: Печенкін 15- Трухін 40,56- Свиридов 42

ФК «Говерла-Закарпаття»: Надь (к) – Єлісєєв, Мелікян, Щедраков, Печенкін (Даниловський,79), Муховиков (Вітер,66), Свиридов, Трухін (Гринченко, 69), Гібалюк, Ситник (Като,60), Косирін.

ФК «Львів»: Піцан – Мостовий (к), Карпенко, Лешко, Басараб, Родін, Куцяба, Войтович (Вольський,67), Сідельник (Вербний,78), Балук (Сухоцький,46), Онисько (Гарас,61).

Запасні: Рипковський, Плієв, Кудь

Тренер - Володимир Журавчак

Попередження - Родін 25- Карпенко 28, 45

Вилучення – Карпенко 45.

Поєдинок 26-го туру для «Говерли» як і всі інші був дуже важливим у плані здобуття бажаних трьох очок. Хоч і приймали закарпатці в рідних стінах аутсайдера ліги, але в господарів був великий борг перед львів’янами за прикру поразку у першому колі. Та, навіть, більше у попередньому сезоні саме «золоті леви» декласували ужгородців на «Авангарді» при рідних трибунах. Після цієї поразки Ігор Гамула покинув тренерський місток клубу. Так, що «згадати» львів’янам ужгородці мали що.

До звітного матчу «говерляни» підійшли з повним клубним лазаретом. Через різні ушкодження господарям на полі не могли допомогти Райчевіч, Трішовіч, Нудний, Джакобія та Свідерський. О.Севідов мав над чим поламати голову ким замінити травмованих, особливо в центральній зоні. Якщо захисна ланка господарів була звична - з Щедраковим, Єлісєєвим у центрі та Гібалюком з Мелікяном по краях. У центрі пывзахисту – Печенкін, Свиридов, Муховиков, по краях – Трухін з Ситником. Попереду – Косирін. Останній рубіж захищав капітан Надь.

В гостей, теж не без втрат. Через дискваліфікацію в матчі не міг взяти участь нападник Мельник. В.Журавчак виставив на поле звичний вже склад. На воротах – Піцан, лінію захисту склали – досвідчений Мостовий, Карпенко, Лешко та Басараб. У півзахисті діяли – Родін, Куцяба, Войтович, Сідельник та Балук. Попереду – Онисько.

Щодо перепетій на полі, то вже з перших хвилин закарпатці затиснули в міцні лещата львів’ян, які відчайдушно намагалися стримувати натиск господарів Однак, оборонна лінія гостей часто давала збій. Вже на 9 хвилині Трухін вискочив на ударну позицію, але пробив паралельно з лінією воріт Через шість хвилин львів’яни порушили правила перед лівим кутом власного штрафного майданчика. Печенкін вдало прострілив, м’яч, здається від ноги захисника зрикошетив прямісінько в сітку воріт «Львова». На 21 хвилині непогано пробивав Ситник, але знову м’яч розминувся в сантиметрах з воротами.

Далі гра дещо заспокоїлася команда з емблемою «лева» на футболках намагалася здійснити кілька несміливих вилазок до стану господарів, які, правда, загрозливим біля володінь Надя не стали.

А на 40-й хвилині швидкий Трухін отримав м’яч на лівому фланзі увірвався у штрафний майданчик гостей і філігранно «поклав» м’яч у дальній кут. А через дві хвилини «говерляни» забивають втретє. Свиридов підхоплює м’яч після того як його невдало відбив оборонець львівської команди. Платон пройшов крізь лінію захисту гостей як ніж крізь масло і потужно пробив у ближній кут. Воротар гостей Іван Піцан намагався парирувати «гармату» Свиридова та м’яч лише трохи змінив траєкторію польоту і по-зрадливому опустився за спину воротаря – 3:0. Запахло розгромом.

На кінець першого тайму до всіх бід гостей, додалася ще одна - вони залишилися вдесятьох. Карпенко вдруге грубо фолить за що через другий гірчичник полишає поле.

Другий тайм нічим не відрізнявся від першої половини поєдинку. Гості, граючи вдесятьох досить добре трималися, дозволивши підопічним Севідова лише раз «розписатися» у власних воротах.

Це сталося на 56-й хвилині. До цього господарі куражилися на полі, розігруючи витіюваті комбінації. Одна з таких і стала гольовою. Велика заслуга у цьому м’ячі належить Муховикову, який по-барселонівськи пройшов через кількох оборонців львів’ян наче по-між стовпами і віддав вздовж воротарської передачу на набігаючого Трухіна. Дмитро лише підставив ногу і точно спрямував м’яч у сітку воріт суперника.

Далі в поєдинку, окрім деб’юту японця Като цікавого було мало. Господарі більше ганяла м’яч і змушували гостей бігати за ним. Львів’яни намагалися забити бодай м’яч престижу. Але поєдинок на страсну п’ятницю не подарував гостям і такого подарунку. І вони поїхали додому з бубликом у графі «забиті м’ячі» з Ужгорода.