НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Говерла-Закарпаття - Геліос 2:0. Сонячні в Ужгороді не засіяли… ###

ФК «Говерла-Закарпаття» (Ужгород) – ФК «Геліос» (Харків) – 2:0

Голи: Печенкін, 6- Міщенко 67.

«Говерла-Закарпаття»: Надь (к/к), Єлісєєв, Райчевіч, Комарницький, Нудний (Ситник,53), Гибалюк, Щедраков, Трухін (Мелікян, 79), Міщенко (Джакобія), Печенкін, Кучеренко (Свиридов,46).

Запасні: Лютнянський, Вайда, Невуче

Головний тренер – Олександр Севідов

«Геліос»: Зарубін, Буличев (к/к), Деркач, Гальчук, Салатін, Кривошеєв, Кікоть (Тарасенко, 46), Корольчук (Лозовий, 46), Хромих, Кандауров (Лузан, 84), Расков (Качур, 46).

Запасні: Сидоренко, Плієв, Лобойко.

Головний тренер – Володимир Шеховцов.

12-Удари – 8

5- В ствір – 5

4- Кутові – 2

1- Офсайди –

Райчевіч, 8- Гибалюк,20- Кучеренко,40- Трухін, 64 -Попередження- Деркач, 79-Буличев,90

Вже після трьох турів нинішні суперники мають протилежні цілі – харків’яни прагнуть вибратися подалі від небезпечної зони, а закарпатці вирватися, або принаймні не відстати від лідируючої групи команд.

Тренери обидвох команд вибрали однакову схему гри з одним нападаючим. Севідов випустив на поле п’ятірку захисників: Єлісєєв, Щедраков, Комарницький, Гибалюк та Райчевіч. В півзахисті взаємодіяли Нудний, Печенкін, Трухін та Кучеренко, а чистого нападника грав Міщенко.

Аналогічну схему вибрав і В.Шеховцов. В обороні –Гальчук, Салатін, Кандауров, Деркач та Буличев. Лінію півзахисту склали – Хромих, Кривошеєв, Кікоть та Корольчук, а в нападі діяв – Расков.

«Сонячні» приїхали в Ужгород як мінімум за нічийним результатом, тож прагнули діяти на зустрічних курсах і досить сміливо йти на штурм воріт господарів. Але моменти почали створювати господарі. Спочатку на 5 хвилині матчу Олег Міщенко вивів на ударну позицію Трухіна, але Дмитро не зумів як слід пробити. А вже через хвилину відмінним асистентом став Трухін. Він після передачі зумів увійти у штрафний майданчик, лівим краєм протягнув м’яч до лицевої лінії і прострілив вздовж лінії воріт на набігаючого Печенкіна, який просто підставив корпус і заштовхнув м’яч в сітку – 1:0.

Наступний гострий момент виник аж на 17-й хвилині, і знову був схожим на попередній. Трухін так само «пробороздив» лівим краєм до лицевої лінії і навісив на Печенкіна, однак останньому завдати прицільного удару завадив захисник. Через десять хвилин Печенкін, будучи перед карним майданчиком гостей мав кілька варіантів для подальшого розвитку атаки, вирішив пробити сам, м’яч став легкою здобиччю для Руслана Зарубіна.

Гості більш-менш зуміли загострити ситуацію біля володінь Надя аж наприкінці першого тайму. На 40 хвилині двічі підряд небезпечно пробивали, перший постріл заблокували оборонці, а вдруге надійно зіграв капітан «Говерли-Закарпаття».

Але кінцівка першої половини все ж була за господарями і могла завершитися «голом в розядягальню» для «сонячних». Все той же невтомимий Трухін по своєму флангу зблизився до воріт і прострілив, але ніхто з партнерів не зумів замкнути гостру передачу.

На початок другого тайму Володимир Шеховцов проводить одразу три заміни. Можливо, заміни трохи освіжили гру харківської команди. Однак, зосередившись на атаці, гості інколи не встигали повертатися назад. На 55-й хвилині Станіслав Печенкін навішує у район воротарського майданчика на Міщенка, Олег ефектно в падінні ножицями через себе пробиває, але повторити шедевр Невуче у минулому сезоні у ворота «Овідополя», йому не вдалося.

Гості огризнулися небезпечним штрафним з 30 метрів, надійно грає Надь.

На 63-й хвилині швидкий Трухін наче на велосипеді правим краєм обійшов опонента і точно навісив на Міщенка, Олег б’є зльоту – знову забракло сантиметрів, щоб поцілити в рамку воріт.

А от вже на 67 хвилині «сонячні» захопилися атакою, м’яч перехопив Райчевіч, Мірко одразу ж переправив його на Міщенка, який з власної половини поля здійснив спринтерський забіг до карного майданчика гостей і вистрілив прямісінько в дальню дев’ятку без шансів для Зарубіна.

Після пропущеного м’яча гості намагалися чинити тиск на ворота «Говерли», однак вмілі дії оборони (особливо у відборі відзначився Єлісєєв, який лише в кількох епізодах дав себе обіграти) не дали супернику жодних шансів. Ужгородці змогли здобути реванш за програний матч у Харкові. Гравці «Говерли-Закарпаття» здобувають четверту поспіль перемогу і продовжують зберігати свої ворота на замку.

Післяматчева прес-конференція

Володимир Шуховцев:

- Сьогодні на полі була бойова гра, через помилки в обороні ми самі собі привезли два м’ячі.

- Як ви оцінюєте дії арбітра?

- Ніяк. Без коментарів…

Олександр Севідов:

- Поділив би поєдинок на два відрізки: до забитого м’яча і після. Після забитого голу, ми віддали ініціативу супернику, якщо вдатися до футбольної термінології - нас трохи «возили», хоч гості й тиснули, та моментів біля наших воріт створити не змогли. Мабуть, відповідальність за результат все ж таки дається взнаки на діях наших гравців на полі. Важко нам даються перемоги. На сьогодні результат головний, ніж якість гри, потроху ми набираємо бали. Але чим далі, тим буде важче.

- Невдовзі знову гратимемо вдома другу гру з «Геліосом» у Кубку країни. Як будуватимете гру команди і чи важливим є цей турнір для «Говерли-Закарпаття»?

- Звісно, гратимемо на перемогу. Ймовірніше за все на поле вийдуть гравці, які мають мало ігрової практики – Вайда, Невуче, які в силу певних обставин не попадають до основного складу. В цій грі вони отримають можливість в повній мірі проявити себе.

- Яка ситуація з Матвієм Бобалем?

- Клуб вирішив завершити співпрацю з Матвієм через певні обставини, які не хочеться виносити для широкого загалу.

- Нарешті ми змогли перемогти з рахунком – 2:0?

- Так, але потрібно було забити ще в першому таймі, тоді й не втрачали б зайві кілограми від переживань за результат.

- Тим не менш, зберегли свої ворота досі недоторканими?

- Незважаючи на це, маємо чимало огріхів у грі в обороні, але такі досвідчені гравці як Віталік Комарницький, який днями відмітив ювілей та Сергій Бойко, який сьогодні святкує День народження повинні витримувати цю відповідальність і допомагати своїми діями команді.

- Чи вистачить хлопцям цього стартового запалу до завершення сезону?

- Буде дуже важко, занадто потужні у нас конкуренти – запорізький «Металург» та «Севастополь». Футболісти працюють сьогодні на максимумі можливостей, під час гри зводить ноги, так і потрібно, щоб формувати характер і здобувати перемоги.