НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Підсумки 24-го туру Ліги Парі-Матч в цифрах ###

Ще за два тури до фінішу найпрестижніші місця розподілені майже остаточно, а от другій шістці ще можливі переміщення.

Господарі-гості. Рідні стіни допомогли перемогти 4-м командам, одного разу сильнішими виявились гості, а ще одна зустріч принесли нічию. Поточне становище сезону з боку господарів виглядає наступним чином: +66 =44 -50.

Великі перемоги. Одразу 3 поєдинки принесли рахунок, де його різниця на користь однієї сторін вимірювалась 3-ма м'ячами або більше. Вдома з однаковим підсумком 3:0 "Ворскла" здолала "Карпати", а "Шахтар" розібрався з "Динамо". "Зоря" в Ужгороді не залишила шансів "Говерлі" (4:0). Таким чином, з початку змагань зафіксовано 41 "велику" перемогу (24-17).

Голи. Третій ігровий день поспіль не назвеш надто щедрим на забиті м'ячі. Їх записали собі в актив лише 5 команд. З 13-ти влучних "пострілів" 9 у господарів, 4 - у гостей. Всього у Лізі Парі-Матч відбулось 423 голи (228-195). Середня результативність туру – 2,17, загальна – 2,64.

Дублі та хет-трики. Двоє гравців не обмежились одним результативним ударом. Так, Пилип Будківський ("Зоря") двічі засмутив "Говерлу", а Едуардо ("Шахтар") також дуплетом відправив м'ячі у сітку "Динамо". Таким чином, у сезоні проведено 34 гольових "дублі", 2 хет-трики та один "каре".

Попередження. Частіше порушували правила господарі – у них 17 жовтих карток, ще 14 заробили гості, що сукупно дає 31. Турнір від його початку нараховує 752 "гірчичники" (356-396). Середня кількість попереджень туру – 5,17, загальний показник трохи збільшився – 4,7.

Вилучення. Усі 3 червоні картки припали на протистояння "Шахтаря" з "Динамо". У донеччан їх побачили Тарас Степаненко та Олександр Кучер (останній, до речі, перебував у цей час в якості резервіста), у столичної команди – Андрій Ярмоленко. У змаганнях до "найвищої міри покарання" судді вдавались 51 раз (21-30).

Глядачі. За черговим зустрічами елітних вітчизняних колективів зібралось подивитись 20 758 бажаючих. Причому рекорд туру належить не "Шахтарю" з "Динамо" (6 497), а "Дніпру" зі "Сталлю" (7 837). На 160-ти проведених матчах побувало 814 235 глядачів. Середня відвідуваність нинішніх ігор – 3 460, Ліги Парі-Матч – 5 089.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
&minus- "Динамо" перервало 12-матчеву серію лише з перемог. У гостях кияни не поступались до львівської зустрічі 25 поєдинків або понад 2 роки – після 27 квітня 2014 р. ("Металург" Д. – "Динамо" -2:1). Також динамівці зупинили свою "суху" захисну серію на позначці у 544 хвилини.
&minus- "Шахтар" має 9-матчеву переможну домашню серію. Із цих зустрічей 5 – з "великими" рахунками і жодного з мінімальним.
&minus- "Дніпро" досяг 6-матчевої виграшної серії (різниця м'ячів – 18:2). Не пропускають дніпропетровці у власні ворота вже 293 хвилини.
&minus- "Зоря" перервала серії з 3-х ігор без перемог – як загальну, так і гостьову.
&minus- "Ворскла" у Полтаві не пропускає 286 хвилин. До візиту "Карпат" підопічні Василя Сачка вдома не вигравали з "великим" рахунком більше року – після 19 квітня 2015 р. ("Ворскла" - "Металург" З. – 5:0).
&minus- "Олександрія" не дає себе обіграти 6-ти поспіль господарям. Але якщо 5-ти попереднім команда Володимира Шарана забивала на 2 м'ячі, то тепер не відзначилась жодного разу, і цю серію перервала.
&minus- "Карпати" поза межами Львова не знають радощів перемоги 6 ігор поспіль, а не забивають господарям 232 хвилини.
&minus- "Сталь" на виїзді має 9-матчеву безвиграшну серію і не може провести гол у ворота господарів 348 хвилин.
&minus- "Олімпік" вперше в історії поступився "Металісту", а у ролі гостей донеччани без забитих голів вже 221 хвилину.
&minus- Харків'яни, у свою чергу, подолали 5-матчеву серію без перемог.
&minus- У "Волині" одразу кілька серій з протилежними значеннями. Лучани не виграють протягом 6-ти турів, тричі поспіль зіграли внічию, а на своєму полі не поступаються 7 разів поспіль.
– "Говерла" програла у 6-ти останніх турах, не забиваючи ще довше – 596 хвилин.