НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Підсумки 22-го туру Ліги Парі-Матч в цифрах ###

У кожній зустрічі не забивала хоча б одна з команд, а левова частка голів випала на другі тайми. Тим часом, "Дніпро" вже третій.

Господарі-гості. Вдома команди здобули 4 комфортні перемоги, у гостях тріумфував лише один клуб, ще в одній зустрічі справа завершилась миром. Загальне становище у цій суперечці з боку господарів виглядає наступним чином: +60 =40 -48.

Великі перемоги. У 2-х поєдинках перевага однієї сторони над суперником вимірювалась 3-ма м'ячами або більше. В обох випадках переможцями ставали ті колективи, які виступали у рідних стінах. "Дніпро" забив 5 разів у ворота "Металіста", у свої не пропустивши жодного. "Шахтар" з класичним рахунком (3:0) здолав земляків з "Олімпіка". Тож, з початку сезону "великих" перемог відбулось вже 36 (21-15).

Голи. З 14-ти голів ігрового дня 12 на рахунку господарів і лише 2 – у гостей. Всього за 22 тури проведено у сітку воріт 398 м'ячів (213-185). Середня результативність ігрового дня – 2,33, загальна – 2,69.

Дублі та хет-трики. Єдиним гравцем туру, хто забив двічі у ворота опонентів, став представник "Дніпра" Джон Руїс. Для нього це перший гольовий "дубль" в Україні, а для поточного турніру – 32-й. Також мали місце 2 хет-трики та один "каре".

Попередження. Грубощів цього разу було не надто багато. Порушення та відсутність дисципліни арбітри оцінили у 27 жовтих карток (14 для господарів, 13 – гостям). Сукупне число "гірчичників" Ліги Парі-Матч - 692 (328-364). Середня кількість попереджень туру – 4,5, загальний показник не змінився – 4,68.

Вилучення. Вчетверте у сезоні рефері не витягали з кишені червоних карток. Їхня кількість залишилась на тому ж рівні – 44 (16-28).

Пенальті. В обох випадках після призначення 11-метрових ударів до м'яча підходили господарі та забивали. Так, Роман Зозуля ("Дніпро") засмутив "Металіст", а Марлос ("Шахтар") збільшив рахунок проти "Олімпіка". Всього у поточних змаганнях призначено 51 пенальті (30-21), досягли мети 40 (23-17). Відсоток ефективності такої процедури зараз - 78,4.

Глядачі. Цього разу на трибуни прийшло 34 815 любителів футболу. Найбільше з них стали свідками зустрічі "Дніпра" та "Металіста" у Дніпропетровську (10 615). Сукупна кількість глядачів за 148 проведених матчів - 751 846. Середня відвідуваність чергового туру – 5 803, Ліги Парі-Матч – 5 080.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
&minus- Виграшна серія "Динамо" досягла 11-ти матчів. Одночасно кияни не пропускають вже 422 хвилини.
&minus- "Шахтар" в якості господаря не втрачає очок протягом 8-ми поєдинків. Різниця м'ячів за цей період – 27:2.
&minus- "Дніпро" лише перемагає 5 турів поспіль. До зустрічі з "Металістом" востаннє дніпропетровці на власному стадіоні забивали 5 м'ячів 1 березня 2015 року ("Дніпро" - "Волинь" - 5:0).
&minus- "Зоря" програла двічі поспіль, чого з командою не траплялось після 13-го-14-го турів попереднього сезону. Ще луганці не в змозі на чужому полі забити протягом 212-ти хвилин.
&minus- "Ворскла" зуміла припинити домашню гольову мовчанку, яка тривала 221 хвилину.
&minus- "Олександрія" не забиває більше 2-х м'ячів за гру 11 разів, не пропускає стільки ж – 9.
&minus- Безвиграшна серія "Карпат" триває 7 зустрічей.
&minus- "Олімпік" не зумів продовжити серію з 5-ти ігор без поразок.
&minus- "Металіст" програв 4 матчі поспіль (різниця м'ячів – 1:17).
&minus- "Говерла" також 4 тури обходиться без набраних очок, однак закарпатці за цей час пропустили тільки 6 м'ячів, але самі не можуть забити вже 416 хвилин.
&minus- "Волинь" не поступається у рідних стінах 6 поєдинків до ряду.
– Безвиграшна серія "Чорноморця" у гостях простягнулась на 25 матчів.

Ювілеї:
&minus- "Шахтар" здобув 500-у перемогу у Чемпіонатах України.
&minus- Марлос ("Шахтар") забив 20 голів у Прем'єр-лізі.
&minus- Младен Бартуловіч ("Ворскла") у найсильнішій лізі нашої країни провів 200 матчів.
&minus- Бернард ("Шахтар") проти українських команд у регулярній першості відіграв 50 поєдинків. Того ж показника у минулому турі досягнув Андрій Запорожан ("Олександрія").