НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Говерла обыграла Земплин ###

Говерла обыграла Земплин

«Говерла» – «Земплин» – 2:0

Голы: Лисицький 14, Лисенко 19

У складі «Говерли» участь у матчі взяли такі футболісти: Бабенко, Чурилов – Лазевскі, Дандеа, Лисицький, Люлька, Морозенко, Райчевіч, Микуляк, Трухін, Лисенко, Ле Таллек, Микулич, Балафас, Трішовіч, Яковлєв, Шевченко, Імереков, Лухтанов, Бобаль, Малішич, Донатос.

Ужгородська «Говерла» зіграла перший товариський матч під час тренувальних зборів. Суперником нашої команди став словацький «Земплін» з другої ліги (аналог вітчизняної першої).

В даному матчі для тренерського штабу ужгородців головним завданням було переглянути взаємодію між ігровими ланками, адже в команді з'явилося багато новачків.

З перших хвилин господарі заволоділи ініціативою й почали загострювати ситуацію біля воріт суперника. На 12 хвилині передачу з лівого краю замикав Трухін, однак м'яч пролетів над перекладиною. А вже через дві хвилини Микуляк наважився на удар, політ м'яча трохи підправив Лисицький і кіпер словацької команди залишився без шансів.

Господарі не збавили обертів і через шість хвилин свою перевагу підкріпили другим голом. Лисенко на правому краї розібрався з своїм візаві, вийшов на оперативний простір і завдав потужного удару. М'яч влетів точнісінько в дальню дев'ятку – 2:0. Лисенко міг збільшити гольову перевагу команди, однак не зумів як слід замкнути флангову передачу від Трухіна.

На 32-й хвилині «огризнулися» гості. Словаки провели швидку контратаку, партнери вивели нападника «Земпліна» на побачення з воротарем, але за мить до цього асистент арбітра зафіксував у гравця гостей офсайд.

Завершення першої половини зустрічі пройшло під акомпонемент атак «говерлян». Найгостріший епізод був на 44-й хвилині - навісну передачу від Ле Таллека замикав Лисенко, м'яч в сантиметрах пролетів над перекладиною.

У другому таймі в обох командах пройшли суттєві кадрові перетурбації. Цей відрізок матчу пройшов більш спокійно. Але все ж господарі мали кілька хороших нагод для того, щоб збільшити свою перевагу. В одному епізоді «Земплін» врятував воротар, а під завісу поєдинку Бобаль з передачі Яковлєва пробив над перекладиною. Тож результат першої половини залишився незмінним.