НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Говерла - Дніпро 0:1. Дніпровське підкорення Говерли ###

Головний арбітр: Дмитро Кутаков (Київська область)

"Говерла" (Ужгород) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) 0:1

Гол: Зозуля 70

"Говерла": Надь - Балафас, Малішич, Єдігарян (Допілка 46), Макаренко, Трухін, Єлісеєв, Печьонкін (Міщенко 88), Лисенко, Петров (Ле Таллек 82), Щедраков

"Дніпро": Лаштувка, Ротань, Селезньов (Кобахідзе 81), Зозуля, Стрініч, Чеберячко, Джуліано, Канкава (Калініч 36), Мандзюк (Матеус 61), Кравченко, Мазух

Попередження: Печьонкін 35, Макаренко 39, Балафас 86 - Канкава 16, Ротань 31, Мандзюк 55, Зозуля 60, Мазух 68, Селезнев 78, Лаштувка 90

Результат двобою в Ужгороді був важливий для обох команд. Господарі після поразки в Луганську виходитимуть на кожен матч як на останній бій. Щоб зберегти прописку, потрібно в кожній гір брати залікові бали. «Дніпро» також приїхав в Ужгород за трьома очками, адже підопічні Хуанде Рамоса б&lsquo-ються за лігочемпіонівське друге місце в турнірній таблиці.

У переддень матчу через примхи погоди – сильний туман - «дніпряни» пережили певні пригоди під час дороги до Ужгороду. Літак, який вилетів з Дніпропетровська, не зміг приземлитися в ужгородському аеропорту. Довелося летіти до найближчого летовища до Львова. Тож матч молодіжних складів команд не відбувся. А приземлилися в Ужгороді дніпропетровці близько 21.00, тому команда гостей не провела й передматчеве тренування.

Щодо кадрової розстановки, то наставник ужгородців суттєво не змінив склад, але більше уваги надав центру півзахисту, випустивши максимум гравців на цей відрізок поля. На останньому рубежі стояв капітан Надь, у лінії захисту Малішич, Єлісєєв, Щедраков, Макаренко та Печенкін, в півзахисті діяли Петров, Єдігарян, Балафас, Трухін. Попереду – Лисенко.

У гостей: на воротах Лаштувка, в лінії захисту Мазух, Чеберячко, Мандзюк та Стрініч, який за відсутності Коноплянки відповідав за весь лівий край. У півзахисті діяли Кравченко, Канкава, Ротань, Джуліано. Піднападаючого грав Зозуля, чистого форварда – Селезньов.

Господарі обрали захисну тактику, сподіваючись на гострі контратаки лівим краєм через Трухіна, який мав виступати в ролі основного постачальника передач на Лисенка. Та підопічні Рамоса зуміли досить успішно закрити хавбека ужгородців й практично не дозволили Дмитру виконати бодай одну гостру передачу на партнерів.

Прохолодна дощова весняна погода зробила поле ужгородського «Авангарду» досить важким і звісно можна було спрогнозувати, що на передній план вийдуть силові єдиноборства, дальні удари, стандарти та боротьба на другому поверсі.

Гості одразу ж взяли під контроль гру й почали турбувати капітана «говерлян» пострілами з-за меж штрафного майданчика. Спочатку Джуліано перевірив надійність Надя, а потім з передачі того ж Джуліано пробивав Селезньов - Олександр дещо невпевнено відбиває м'яч, а вже подалі його виносять захисники. За такого розвитку подій біля воріт господарів раз за разом виникали небезпечні моменти.

На 11 хвилині господарі ледь самі собі не привезли гола. Щедраков головою намагався чи то вибити, чи то віддати Надю, натомість першим на м'ячі був Зозуля, який головою пробив над перекладиною.

Господарі на гострі моменти дніпрян відповіли неточним ударом Єдігаряна та пострілом Петрова, який заблокували захисники і м&lsquo-яч без проблем взяв Лаштувка.

А на 26-й хвилині гості забили. Подачу з штрафного продовжив головою гравець «Дніпра», спрямувавши м'яч у дальній кут. Надь кінчиками пальців зумів змінити траєкторію польоту м'яча – останній влучив у стійку. Проте на підборі першим був Зозуля. Роман намагався зльоту пробити, однак заштовхав м'яч у ворота разом з захисником «Говерли» - арбітр гол не зарахував і призначив штрафний удар в бік воріт дніпропетровців.

Через хвилину вже Канкава потужним ударом потурбував Надя. А на 32 хвилині Селезньов вривається в карний майданчик господарів, на замасі прибирає свого візаві й пробиває по центру воріт, де його спокійно забирає Надь. Хуанде Рамос вирішує підсилити лінію нападу й замість Канкави випускає Калініча. Однак, в першій половині зустрічі ужгородці зуміли зберегти свої ворота в недоторканості.

На другу половину тайму кадрові зміни робить й наставник закарпатців: Печонкін переміщується в лінію півзахисту, а замість Єдігаряна на правий фланг оборони виходить Допілка. Хвилин 10 господарі зуміли перевести гру в центр поля, змусивши форвардів «Дніпра» сидіти на голодному пайку.

Натомість коуч дніпропетровців вирішує посилити лінію півзахисту і випускає на поле Матеуса. Одразу ж потужність атак гостей зросла. На 62-й хвилині Матеус проходить своїм флангом до кута штрафного подає на дальній кут воротарського майданчика, де головою замикає Джуліано. Правда, удар в нього вийшов заслабкий і кіпер «Говерли» спокійно його приборкує. На 62-й хвилині все той же Матеус на правій бровці «розібрався» з Щедрковим, дійшов до лицевої лінії і відпасував трохи назад на набігаючи партнерів, однак Надь прочитав задум бразильського нападника й відбиває передачу, а за межі власного штрафного м'яч виносить Малішич.

Однак на 68-й хвилині систематичний натиск дніпропетровців приносить свої плоди. На правому фланзі на підступах до штрафного майданчика Зозуля змушує Макаренка сфолити на собі. Кравченко подає зі стандарту на дальню стійку, де скупчилася велика кількість футболістів. А вже там той же Зозуля завдає удару по воротам суперника, м'яч влучає в Петрова, а від нього влітає в ворота господарів поля. Саме автогол Петрова вказав у рапорті арбітр Кутаков, як автора єдиного м'яча в цьому поєдинку.

Гості після забитого голу, одразу ж збавили обертів, однак «говерляни» нічого путнього не змогли створити біля володінь Лаштувки. Хіба що дві флангові подачі Трухіна змусили чеського голкіпера «Дніпра» попрацювати. Навіть вихід двох нападників на поле Ле Таллека та Міщенка не змінив ситуацію на краще. В єдиному аспекті, де «Дніпро» поступився, так це в кількості порушень правил гри – сім жовтих карток проти трьох у господарів, такий пасив команди Хуан де Рамоса. Що ж – 1:0, такий результат даного протистояння.